LAJMI I FUNDIT: Tërmeti sërish godet Shqipërinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

LAJMI I FUNDIT: Tërmeti sërish godet Shqipërinë

10:49 | 17 Korrik 2018

Prej disa ditësh, Shqipëria është goditur nga disa lëkundje toke.

Kështu, edhe përgjatë natës janë ndjerë lëkundje në Vorë, Fier dhe në Vlorë. Tërmeti i parë është regjistruar në orën 01:41 në Vermik të Vlorës, me magnitudë 1.8.

Ndërkohë i dyti u shënua në orën 01:41 në Fier me magnitudë 2, për t’u pasuar me një tjetër në Vorë, në orën 02:24.

Ky i fundit ishte i magnitudës 1.8. Fatmirësisht nga tërmetet nuk ka pasur dëme materiale./ Koha Jonë

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!