LAJMI I FUNDIT: Tjetër ngjarje tragjike, një vajzë bie nga ndërtesa në Prizren – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

LAJMI I FUNDIT: Tjetër ngjarje tragjike, një vajzë bie nga ndërtesa në Prizren

14:37 | 25 Maj 2018

Një vajzë e re sapo ka rënë nga një ndërtesë e lartë në Prizren.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Hazir Berisha ka konfirmuar lajmin për Gazetën Express.

Berisha tha se është nisur për në vendin e ngjarjes pasi mori menjëherë informatën, por nuk dha detaje të tjera.

“Po rasti ka ndodhë, tash po shkoj në vend të ngjarjes”, tha Berisha.

Ai konfirmoi se është njoftuar se vajza e moshës së re që ra nga nërtesa, ka vdekur.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!