Lajmi i fundit: Tre të vdekur nga një vet-aksident në Pejë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Lajmi i fundit: Tre të vdekur nga një vet-aksident në Pejë

08:06 | 10 Qershor 2018

Një vet aksident me pasoja fatale ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes në qytetin e Pejës.

Rastin e ka konfirmuar për “Indeksonline”, Rreshteri dhe shefi i hetimeve, Enver Dreshaj.

Dreshaj ka thënë se si pasojë e këtij aksidenti kanë ndërruar jetë tre persona.

Dy prej tyre dje vonë, ndërsa i treti ka vdekur në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Ndryshe, Policia çdo herë po apelon tek ngasësit e automjeteve në komunikacion për të pasur kujdes për faktin që mos të vihet deri tek aksidentet sidomos me fatalitete por edhe të tjera.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!