LAJMI I FUNDIT: Vdes një person në një aksident në Gjilan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

LAJMI I FUNDIT: Vdes një person në një aksident në Gjilan

19:21 | 20 Janar 2018

Një person ka vdekur në një aksident komunikacioni në Kmetoc të Komunës së Gjilanit.

Zëdhënësi i policisë së rajonit të Gjilanit Shaban Azizi e konfirmoi aksidentit por nuk ka dhënë detaje të tjera lidhur me këtë rast.

“Një aksident ka ndodhur në Kmetoc një person ka vdekur ende nuk i dimë rrethanat për detaje të tjera ju njoftojmë më vonë”, tha Azizi.

Kryeprokurori i prokurorisë në Gjilanit, Jetish Maloku i tha KALLXO.com ka sqaruar rrethanat e vdekjes.

Maloku ka thënë se i ndjeri ka humbur kontrollin e automjetit me c’ rast ka mbetur varur në një mbrojtëse të urë. Gjatë tentativës për ta nxjerrë nga vetura vozitësi është rrëzuar dhe kjo ka qenë fatale” ka thënë Maloku.

Ai ka shtuar se viktima po udhëtonte me makinë së bashku me gruan dhe vajzën.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!