Lajmi i fundit: Vdes një person në vend të punës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Lajmi i fundit: Vdes një person në vend të punës

10:58 | 13 Nëntor 2017

Një person ka ndërruar jetë në vendin e tij të punës në një fabrikë ngjyrash në Bardhosh.

Rastin e kanë konfirmuar për klankosova.tv edhe nga kompania ku personi kishte kryer veprimtarinë e tij.

Ata kanë pohuar se vdekja e personit në fjalë nuk ka të bëjë asgjë me kushtet e ambientit ku dhe ushtrohej profesioni i tij ndërsa kanë pranuar se vdekja e tij ndodhi për shkak të një sulmi në zemër.

Në lidhje me këtë rast, policia ende nuk ka dal me ndonjë njoftim të tyre zyrtar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!