LAJMI I FUNDIT: Zhduket një person në Gjakovë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

LAJMI I FUNDIT: Zhduket një person në Gjakovë

11:12 | 11 Maj 2018

Në rrugën “Ali Ibra” në Gjakovë me datë 06.05.2018 është zhdukur një burrë mashkull/egjiptian.

Vëllai i të zhdukurit ka informuar dje policinë se nga data e cekur, vëllai i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij.

Njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!