Lajmi i fundit: Zhduket një vajzë në këtë komunë të Kosovës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Lajmi i fundit: Zhduket një vajzë në këtë komunë të Kosovës

10:19 | 12 Shtator 2018

Një vajzë ka humbur në Shtime.

Ankuesja femër ka raportuar në polici se vajza e saj ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

“Me datën 11.09.2018 ankuesja femër K/Shqiptare ka raportuar se vajza e saj viktima femër K/Shqiptare ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen saj”, thuhet në raportin e Policisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!