LAJMI I FUNDIT:Përfundon sezoni për Batshuayi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

LAJMI I FUNDIT:Përfundon sezoni për Batshuayi

17:04 | 16 Prill 2018

Borussia Dortmund ka konfirmuar se një dëmtim  i rëndë ia ka përfunduar sezonin, Michy Batshuayi, por ai mbetet ende në shpresë për të luajtur në Kupën e Botës, përfundon ORAinfo.

Sulmuesi ndërkombëtar i Belgjikës, i cili aktualisht është në huazim në Gjermani nga Premier Liga Chelsea, pësoi dëmtim të këmbës gjatë një derbi të Ruhrit me Schalke të dielën.

 

Ai u detyrua nga fusha në një barelë gjatë asaj gare dhe  frikë menjëherë ka ngritur për pjesëmarrjen e tij të mundshme në Kupën e Botës këtë verë në Rusi../ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!