Lamtumirë Barcelonë, largohet ylli i madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Lamtumirë Barcelonë, largohet ylli i madh

13:50 | 14 Dhjetor 2017

“Sport” shkruan se Javier Mascheranos, përfundimisht do të largohet nga Barcelona, gjatë afatit kalimtar të janarit.

Javier Mascherano nuk do ta përfundojë sezonin si futbollist i Barcelonës.

E përditshmja sportive katalane “Sport” shkruan se ylli argjentinas, përfundimisht do të largohet nga klubi, gjatë afatit kalimtar të janarit.

E ardhmja e Mascheranos pritet të jetë në Superligën e Kinës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!