Lamtumirë Barcelonë, Turam shokon tifozët me klubin e ri! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Lamtumirë Barcelonë, Turam shokon tifozët me klubin e ri!

09:09 | 13 Janar 2018

Arda Turan është duke kaluar orët e fundit si futbollist i Barcelonës.

Mesfushori është pranë zyrtarizimit të transferimit në vendlindjen e tij te skuadra e Basaksehir, raporton e përditshmja sportive katalane “Sport”.

Turan ka vendosur të largohet nga Camp Nou pasi nuk ka arritur të zë vend në formacionin bazë të trajnerit Ernesto Valverde, përcjell lajmi.

Së fundmi ai iu ofrua Milanit por klubi nga San Siro hodhi poshtë mundësinë e transferimit të tij.Turan duket i vendosur të rikthehet në vendlindjen e tij te ekipi i Basaksehir.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!