Lamtumirë Conte, ja skuadra e re e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Lamtumirë Conte, ja skuadra e re e tij

13:25 | 17 Maj 2018

Trajneri i Chelseas, Antonio Conte do të largohet nga klubi londinez, pas përfundimit të këtij sezoni.

Antonio Conte është duke kaluar ditët e fundit si menaxher i Chelseat.

Mediat angleze kanë bërë të ditur se trajneri italian do të largohet nga klubi londinez, pas përfundimit të këtij sezoni.

Conte ka oferta për kalim te ndonjë skuadër rivale nga futbolli evropian.

Conte është i lidhur me një kthim eventuar në Serie A, përkatësisht te skuadra Napoli.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!