Lamtumirë Inter, largohet ylli i skuadrës (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Lamtumirë Inter, largohet ylli i skuadrës (FOTO)

15:22 | 17 Korrik 2017

Ivan Perisic është afër largimit nga “Giuseppe Meazza” dhe gjatë javë mund të zyrtarizohet te Manchester United.

Në mëngjes The Sun raportoi se Manchester United ka arritur marrëveshje me Interin për transferimin e Ivan Perisic, që besohet t’i kushtojë “Djajve të Kuq” 45.7 milionë euro, transmeton Gazeta Express.

“Ju (gazetarët) tashmë i dini të gjitha, është e qartë si drita e diellit”, ka thënë Valverde.

Këto janë fjalët e teknikut, Luciano Spalleti, në aeroport pas kthimit nga Brunico, kur është pyetur mbi të ardhmen e Ivan Perisic.

Duket se gjithçka do të përfundojë shumë shpejt dhe Perisic do t’i bashkohet Manchester Unitedit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!