Lamtumirë inter! Ylli i madh transferohet tek rivali i tyre (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Lamtumirë inter! Ylli i madh transferohet tek rivali i tyre (Foto)

17:13 | 21 Prill 2017

Yuto Nagatomo përfundimisht në fund të këtij sezoni do të largohet nga Interi.

Mbrojtësi kinez nuk është i lumtur tek skuadra italiane, andaj në këtë verë do të ndërroj skuadër, por sërish do të luaj në Serie A.

Nagatomo me shumë gjasë do të transferohet tek Sampdoria, skuadër kjo që ka shprehur interesim edhe verën e kaluar për transferimin e tij, transmeton ORAinfo.

Kujtojmë se mbrojtësi kinez ka kontratë me nerazurët deri në vitin 2019, por largimi i tij është i pashmangshëm./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!