Lamtumirë Neuer, ja cilin portier po e transferon Bayern Munchen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Lamtumirë Neuer, ja cilin portier po e transferon Bayern Munchen

23:46 | 11 Dhjetor 2017

Bayern Munich kanë bërë yllin e Bayer Leverkusen, Bernd Leno objektivin e tyre kryesor për afatin e transferimit të janarit, raporton Bild, përcjell ORAinfo.

Ylli gjerman shihet si një zëvendësim i përsosur për Manuel Neuer, pasi numri 1 i ekipit gjerman po   rimëkëmbet nga një dëmtim në këmbë.

Megjithatë mbetet për t’u parë, nëse Leverkuseni do të sanksionojë një shitje – ose nëse Bayerni do të jetë i gatshëm të shpenzojë shumë në atë që do të jetë në thelb një goditje e lehtë./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!