Lamtumirë PSG, Di Maria bëhet me ekip të ri! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Lamtumirë PSG, Di Maria bëhet me ekip të ri!

11:46 | 25 Nëntor 2017

Angel Di Maria nuk ka pasur hapësirat e duhura këtë edicion nën urdhrat e trajnerit Unay Emery dhe ka kërkuar largimin.

Kësisoj argjentinasi ka shprehur gatishmërinë për tu larguar dhe për ta gjetur një skuadër ku mund të luajë rregullisht.

PSG i ka vendosur dhe çmimin prej 35 milionë euro.Argjentinasi është folur se mund t’i bashkohet Barcelonës në La Liga.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!