Largohen karriget e lokaleve në shesh (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Largohen karriget e lokaleve në shesh (Foto)

11:45 | 20 Prill 2017

Por, në mëngjesin e sotëm janë parë disa punëtorë duke i larguar verandat në lokale në sheshin “Skënderbeu”.

Nuk dihet nëse largimi i verandat do të vazhdoj edhe në lokalet tjera në shesh.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!