Largohet nga Barcelona super-lojtari, shokon me skuadrën e re – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Largohet nga Barcelona super-lojtari, shokon me skuadrën e re

09:55 | 13 Tetor 2017

Southampton po vështron të bëjë një lëvizje të janarit për futbollistin e Barcelonës ,Paco Alcacer, e në këtë mënyrë për të zgjidhur problemet e tyre, transmeton ORAinfo.

Barcelona i ka paguar Valencia £ 30m për 24-vjeçarin në verën e vitit 2016.

Por ata janë të gatshëm të gatshëm ta shesin futbollistin spanjoll, i cili shënoi vetëm gjashtë herë sezonin e kaluar.

Southampton do të favorizonte një marrëveshje kredie me opsionin për të blerë nëse Alcacer ishte një suksesshëm  në Premier Ligën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!