LDK në Pejë shënon 28 vjetorin, Mustafa mungon për shkak të gripit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

LDK në Pejë shënon 28 vjetorin, Mustafa mungon për shkak të gripit

19:54 | 13 Janar 2018

Dega e Lidhja Demokratike e Kosovës sot ka mbajtur përvjetorin e themelimit në Pejë pa kryetarin e tyre, Isa Mustafa.

Të gjithë anëtarët e kësaj degë në Pejë ishin të pranishëm për të shënuar këtë datë të rëndësishme për ta, por jo edhe Mustafa i cili si duket për shkak të shëndetit jo të mirë që ka këto ditë, nuk ka qenë pjesëmarrës në këtë tubim.

Ndryshe, para disa ditëve LDK njoftoi opnionin se Isa Mustafa ka një grip sezonal, si pasojë e të cilit është detyruar që të trajtohet në institucionet shëndetësore.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!