Learta bëhet ‘kukull’ në butikun e saj….Kështu mundohet t’i fshehë kilogramët… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Learta bëhet ‘kukull’ në butikun e saj….Kështu mundohet t’i fshehë kilogramët…

23:04 | 13 Janar 2018

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, transmeton ORAinfo.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram.

Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.
E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet në vendin ku provohen fustanet.

Edhe pse është munduar të pozojë në atë formë që të mos vërehet se ka shtuar peshë, përsëri duken kilogramët e tepërt…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!