Learta e tepron sonte, vesh fustanin dhe i duken të brendshmet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Learta e tepron sonte, vesh fustanin dhe i duken të brendshmet

21:17 | 08 Nëntor 2018

Learta Jakupi në vazhdimësi po na prezanton me garderobën e saj.

Fustanet janë të preferuarit të resë së Shyhretës, prandaj edhe për ndjekësit e saj në Instagram, ajo vazhdimisht publikon ata, përcjell ORAinfo.

Por sonte ndryshe nga herë të tjera, Learta e ka tepruar me zhveshje.

Pjesa e sipërme e fustanin është e tejdukshme gjë që i zbulon Leartës një pjesë të trupit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!