Learta me kunat del me vallëzuar, shikoni çka bën Drita! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Learta me kunat del me vallëzuar, shikoni çka bën Drita!

23:16 | 10 Maj 2018

Drita Jakupi është nëna e Leartës, rejës së Shyhretes.

Të dyja ato janë shumë të njohur tashmë për publikun, shkruan ORAvip.

Ato janë mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E pak minuta më parë ajo publikoi disa pamje në të cilat shihen Learta dhe Neca duke vallëzuar së bashku./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!