Learta në Stamboll, po shikoni sa ka ndryshuar pamja e saj! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Learta në Stamboll, po shikoni sa ka ndryshuar pamja e saj!

16:09 | 14 Nëntor 2017

Edhe Learta nuk mundi të rezistoj pa e vizituar Stambollin. Ajo po shoqërohet nga burri dhe djali i saj, përcjell ORAinfo.

Të vizitosh një vend si Stambolli është e pamundshme t’i rezistosh tendencies për të treguar publikisht se gjendesh në qytetin më turistik.

Të njëjtën e ka bërë edhe Learta, po ajo që bie në sy në foton e saj është ndryshimi në pamje i Leartës.

Si duket ajo po rikthehet sërish në linjat e dikurshme edhe pas lindjes./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!