Learta një besimtare e vërtetë, vë shamijën në muajin e Ramazanit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Learta një besimtare e vërtetë, vë shamijën në muajin e Ramazanit

14:35 | 16 Maj 2018

Learta Jakupi, cilësohet si njëra nder nuset me të komentuara në media rozë, shkruan ORAvip.

Ajo pas çdo imazhi qe sjell në rrjetet sociale është pëlqyer shumë nga publiku.

Dhe pasi që sot ka filluar muaji i shenjet i Ramazanit , Learta është dukur një besimtare e devotshme, pasi qe ajo është shfaqur ne një mënyrë me ndryshe siç jemi mësuar të shohim.

 

Learta shihet në një xhami në Dubai të cilën e ka vizituar dhe e mbuluar në çdo pjese të trupit./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!