Learta nuk di ta zhvesh këtë këmishë, a po i rrin bukur? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
19 °C

Learta nuk di ta zhvesh këtë këmishë, a po i rrin bukur?

13:05 | 11 Tetor 2018

Learta është reja e këngëtares, Shyhrete Behluli.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka qenë disa ditë në vizitë të prindërit e saj në Zvicër.

Pas kthimit ajo i është kthyer punës në dyqanin e saj. Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me këmishën me të cilën e kemi parë shpesh Leartën. Duke se Learta ndihet rehat në këtë këmishë . /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!