Learta nuk është ‘normal’, këtë frizur që ka bërë ajo do të ju çuditë edhe juve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Learta nuk është ‘normal’, këtë frizur që ka bërë ajo do të ju çuditë edhe juve

10:22 | 14 Qershor 2018

Learta Jakupi emër ky i cili kohen e fundit shumë po komentohet, shkruan ORAinfo.

Ajo me bukurin e saj i mahnitë të gjithë çdo herë me pamjen e saj.

Learta komentohet që nga koha kur u bë reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit.

Para disa ditësh ajo së bashku me bashkëshortin dhe djalin e saj kanë filluar që të pushojnë në bregdetin Turk.

Por Learta është ajo e cila çdo herë merr vëmendjen me pamjen e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi