Learta nuk mund t’i fsheh kilogramët e tepërt, ky fustan ja zbulon ‘tulat’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Learta nuk mund t’i fsheh kilogramët e tepërt, ky fustan ja zbulon ‘tulat’

14:55 | 11 Tetor 2018

Learta është reja e këngëtares, Shyhrete Behluli.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka qenë disa ditë në vizitë të prindërit e saj në Zvicër.

Pas kthimit ajo i është kthyer punës në dyqanin e saj.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me fustan të gjatë. Por ky fustan i vë në pah kliogramët e tepër t të saj. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!