Learta publikon foto me burrin dhe djalin! Fytyra e Matinit do t’iu shkri së qeshuri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Learta publikon foto me burrin dhe djalin! Fytyra e Matinit do t’iu shkri së qeshuri

10:42 | 30 Prill 2018

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram, shkruan ORAinfo.

Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo publikoi një foto së bashku me Kushtrimin dhe Matinin nga pushimet.

Mënyra se si Matini po e shikon kamerën është aq e ëmbël dhe qesharake./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!