Legjenda e Interit ‘tranohet’ pas Gattusos – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Legjenda e Interit ‘tranohet’ pas Gattusos

20:29 | 16 Prill 2018

Ndërsa punonte si një ekspert televiziv për Sky Sport, ish kapiteni i Interit, Beppe Bergomi, ka shprehur  admirimin e tij për trajnerin e Milanit, Gennaro Gattuso, përcjell ORAinfo.

“Më pëlqen shumë Gattuso për shkak të mënyrës se si ai flet në publik. Ai është i sinqertë. Kur meriton të humbasë, ai e pranon atë. Ai bën të njëjtën gjë kur meriton të fitojë. Kjo e bën më të lehtë për njerëzit ta duan “, ka thënë legjenda e Interit.

 

Taktikisht, Rino ka habitur gjithashtu shumë njerëz të cilët mendonin që ai do të sillej si një kaptiten  që përveç zemërimit, nuk do të sillte asgjë./ORAinfo/

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!