Legjenda e madhe arrin në Milan..! Çfarë po kurdiset te ekipi kuqezi? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

 Legjenda e madhe arrin në Milan..! Çfarë po kurdiset te ekipi kuqezi?

16:35 | 19 Mars 2018

Daniele Massaro, ish- sulmuesi i Milanit, ka postuar në Instagram një foto me Marcos Cafu, ish-një Rossonero, përcjell ORAinfo.

Legjenda e dikurshme e Milanit ka vizituar Milanin sot, por nuk dihet ende saktësish vizita e tij.

“Një vizitë e mirëpritur në Casa Milan, për ne rossonerët mitologjik, ky është i madhi, Cafu”, ka shkruar Massaro.

Muaj më parë ekipin e Milanit e ka vizituar edhe braziliani tjetër që ishte figurë e madhe te ekipi kuqezi, Kaka. U tha se ai do ta udhëheqë një post të rëndësishëm, por që diçka nuk u konkretizua.

A thua Cafu mund ta zëvendësojë Kakan në Milan?.. Ndoshta edhe mund të ndodh, pasi ai e njeh çdo qelizë të ekipit ku la shpirtin për të/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!