Lejla , vajza e vogël e myftiut Tërnava heq mbulesën, ja si duket tani! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Lejla , vajza e vogël e myftiut Tërnava heq mbulesën, ja si duket tani!

08:45 | 24 Prill 2018

Myftiu Naim Tërnava, ka dy vajza.

E madhja Refiqe, sillet dhe vepron sipas parimeve të fesë por vajza tjetër, Lejla, është krejtësisht ndryshe nga ajo e para.

Ajo përveq që nuk mban mbulesë sikurse Refiqja, ka edhe shumë dallime të tjera ndërmjet tyre, transmeton gazetanewborn. Kujtojmë që Lejla me herët ishte shfaqur me mbulesë.

Lejla pa mbulesë:

Lejla me mbules:

Foto: Refiqe Tërnava, vajza me mbules e myftiut

Foto: Refiqe Tërnava, vajza me mbules e myftiut

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!