Lëndim i tmerrshëm i ndodh në fushë Welbeck – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Lëndim i tmerrshëm i ndodh në fushë Welbeck

22:24 | 08 Nëntor 2018

Një lëndim shumë i rëndë që ka shqetësuar edhe lojëtarët e tjerë në fushë i ka ndodhur Danny Welbeck.

Ai ka pësuar një lëndim të rëndë në ndeshjen ndaj Sportingut.

Sulmuesi anglez ka thyer këmbën dhe pamjet duken vërtetë të rënda, shkruan lajmi.net.

Lëndimi i tij erdhi kur po luhej minuta e 26’ e takimit.

Shpresojmë që Welbeck ta kalojë me lehtësi këtë lëndim që në pamje duket i rëndë.

Shikoni pamjet:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!