Leonita edhe sonte në dasmë, vesh fustanin të mbushur me gurë të ҫmuar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Leonita edhe sonte në dasmë, vesh fustanin të mbushur me gurë të ҫmuar

00:00 | 21 Gusht 2018

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan shumë të bukur dhe glamuroz./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!