Leonora Jakupi në veturë luksoze, e gjithë vëmendja te stili i saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Leonora Jakupi në veturë luksoze, e gjithë vëmendja te stili i saj

17:04 | 11 Tetor 2018

Leonora Jakupi gjithmonë është cilësuar si këngëtare më shumë stil.

Leonora pothuajse gjithmonë ka hyrë edhe në listën e emrave që kanë provokuar më së paku me veshjen apo formën e të të pozuarit, shkruan lajmi net

Mirëpo, për sot siç duket e ka bërë një përjashtim.

Kjo se, këngëtarja ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet se është ulur në mënyrë provokative, duke e vënë edhe dorën në një vend mjaft i cili llogaritet provokativ po ashtu.

Sido që të jetë, me rëndësi është që Leonora po duket mjaft bukur.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!