Leonora Jakupi si një damë e vërtetë L – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Leonora Jakupi si një damë e vërtetë L

23:50 | 07 Dhjetor 2017

Këngëtarja  Leonora Jakupi komentohet pothuajse çdo herë  për bukurinë e saj.

Ajo në fotografinë e saj të publikuar së fundi ka mahnitur me pamjen.

Ndryshe këngëtarja së shpejti do të sjellë bashkëpunimin e saj të radhës me këngëtarin e njohur Sabri Fejzullahu.

“Jug e Veri” titullohet kënga e cila pritet  të lansohet me videoklip.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!