Leonora kaq shumë është plakur, publikohen fotografitë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Leonora kaq shumë është plakur, publikohen fotografitë

11:38 | 15 Janar 2018

Leonora Jakupi ka një kohë të gjatë në skenë. U bë e njohur me këngët e pasluftës për të vazhduar si të gjitha këngëtaret tjera.

Karakterizohet me pamjen joshëse që ka dhe të cilën mundohet ta mbajë në formë me çdo kusht, përcjell ORAinfo.

Tanimë ajo numëron disa vite dhe shpesh nga mediet i është bërë ‘presion’ për princin që e ka paralajmëruar shumë herë, po që se prezantoi asnjëherë.

E shenjat e moshës kanë filluar të shfaqen në fytyrën e Leonorës. Fotografitë që ajo nuk i publikon vetë tregojnë ndryshimin që ka bërë ajp ndër vite.

Leonora ka filluar të plaket./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!