Leonora me shoqëri po e përcjellë ndeshjen nga stadiumi, befason me mënyrën e veshjes – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Leonora me shoqëri po e përcjellë ndeshjen nga stadiumi, befason me mënyrën e veshjes

22:24 | 11 Tetor 2018

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është ndër personat më të dashura për publikun tonë.

Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ҫdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet ku zakonisht shfaqet me pamje tejet elegante.

E sonte ajo ka shkuar në Stadium për ta parë nga afër ndeshjes mes Kosovës dhe Maltës.

Me këtë rast ajo është veshur me stil sportiv./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!