Leonora ‘zhytet’ në lluks, vesh fustanin që kushton 8 mijë euro! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Leonora ‘zhytet’ në lluks, vesh fustanin që kushton 8 mijë euro!

15:36 | 14 Mars 2018

Leonora Jakupi, është padyshim këngëtarja më e dashur nga publiku shqipfolës.

Gjithmonë elegante dhe me shumë sharmë ajo ka ditur ta mbajë afër adhuruesit e saj, përcjell ORAvip.

Duke qenë se ajo ka shumë koncerte edhe të ardhurat e saj duket se janë të majme.

Një nga faqet në instagram `whattheywearin` ka bërë publike se një fustan të cilin Leonora e veshur kushton hiq me pak se 8000 mijë euro…

Fustani I saj është nga firma Gucci.. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi