Leverkusen – Bayern Munich, shënohet goli i dytë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Leverkusen – Bayern Munich, shënohet goli i dytë

21:49 | 12 Janar 2018

Bayern Munich ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Leverkusenit me anë të Ribery (0-2)

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!