Liberta shfaqet me stilin më të bukur, por ka diҫka për të thënë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Liberta shfaqet me stilin më të bukur, por ka diҫka për të thënë

19:17 | 12 Tetor 2018

Liberta Spahiu është një nga ato femrat që çdo gjest i saj komentohet e bie në sy.

Prezantuesja që shquhet për bukurinë dhe atraktivitetin së fundmi në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi ku shfaqet si asnjëherë më parë.

Liberta vjen jo vetëm me stil, por edhe me një pjesë të një kënge që sigurisht ka zgjuar kureshtje, por edhe të qeshura tek ndjekësit e saj.

Ky është statusi i saj:

une ta fala ty nje puthje…ti ma fale dashurine… blla blla blla… kush e din vazhdimin e kenges.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!