LIVE: Ndiqeni ceremoninë e Topit të Artë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

LIVE: Ndiqeni ceremoninë e Topit të Artë

20:09 | 07 Dhjetor 2017

Ka filluar ceremonia për Topin e Artë.

Sonte në Francë ‘France Football’ dhuron Topin e Artë për vitin 2017.

Ronaldo, Messi dhe Neymar janë në garë.

Në linkun e mëposhtëm mund ta shikoni LIVE këtë eveniment.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!