Liverpool-Real Madrid: Arrihet marrëveshja, gati tranferimi i këtij lojtari – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Liverpool-Real Madrid: Arrihet marrëveshja, gati tranferimi i këtij lojtari

08:22 | 23 Mars 2018

Liverpool prej disa kohësh është në kërkim të një pasardhësi për Philippe Cotinho.

Braziliani u largua në janar nga “the reds”, por nuk mundën ta zëvendësonin në këtë merkato dhe gjithë “bateritë” do përqendrohen në muajt e verës.

“Diario Gol” shkruan se Dani Ceballos i Real Madridit do zbarkojë në verë te Liverpooli. Por për talentin 21-vjeçar spanjoll nuk do jetë një shitje përfundimtare. Kjo pasi ai do lihet në formulën e huazimit për të marrë më tepër eksperiencë te ekipi i Liverpool në mënyrë që të jetë sa më i gatshëm për madrilenët për sezonet në vijim.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!