Liverpool – Roma, shënohet goli i gjashtë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Liverpool – Roma, shënohet goli i gjashtë

22:25 | 24 Prill 2018

Roma e ka ngushtuar epërsinë e Liverpoolit.

Golin e realizoi Edin Dzeko në minutën e 81‘.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!