Liverpool vjen me një transferim të papritur nga Bundesliga – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Liverpool vjen me një transferim të papritur nga Bundesliga

09:03 | 22 Janar 2018

Sipas “Daily Star”, Liverpool ka shprehur interesim për Christian Pulisic të Borussia Dortmundit.

Liverpooli ka përcaktuar objektivin e ri të janarit.

Sipas “Daily Star”, Liverpool ka shprehur interesim për Christian Pulisic të Borussia Dortmundit, përcjellë “Lajmi.net”.

“The Reds” hoqën dorë nga Thomas Lemar i Monacos, pasi që çmimi i tij ishte 100 milionë euro.

Mbetet të shihet nëse oferta e klubit nga “Anfield”, do t’i përmbushë apetitet e drejtuesve gjermanë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!