Liverpooli dhe Arsenali e duan yllin e Serie A – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Liverpooli dhe Arsenali e duan yllin e Serie A

20:43 | 16 Maj 2018

Arsenali i dhe Liverpooli po mendojnë që të peshkojnë në Serie A me të përfunduar ky sezon.

Dy klubet angleze janë duke e monitoruar mesfushorin e Sampdorias, Bryan Cristante, përcjell ORAinfo.

Related image

Arsenali dhe Liverpooli tashmë kanë dërguar eksploruesit e lojtarëve, andaj duan që në verë ta transferojnë mesfushorin e skuadrës italiane.

Sampdoria është e gatshme që ta shet Bryan Cristanten, por që kërkon plot 25 milionë euro nga shitja e tij./ORAinfo/

Image result for bryan cristante

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!