Liverpooli ia bën bajat futbollin Portos..! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Liverpooli ia bën bajat futbollin Portos..!

22:48 | 14 Shkurt 2018

Liverpool e ka siguruar pothuajse kualifikimin në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve.

“The Reds” e shkatërruan në udhëtim Porton, 5:0.

Më i dalluari te mysafirët ishte Sadio Mane, i cili realizoi “het-trik”.

Ndërkohë, rrjetën e gjetën edhe Mohamed Salah e Roberto Firmino.

Ndeshja e kthimit do të luhet për statistika

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!