Liverpooli me transferim ‘bombë’ nga Serie A – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Liverpooli me transferim ‘bombë’ nga Serie A

17:14 | 16 Shtator 2018

Liverpooli dëshiron që në janar ta transferoj një mesfushor.

Skuadra angleze pati një afat të bujshëm në këtë verë, por që dëshiron që edhe në janar ta blindoj mesfushën.

Liverpooli dëshiron që ta transferoj mesfushorin e Cagliarit, Nicolo Barellan, përcjell ORAinfo.

Skuadra angleze e di se për t’i marr shërbimet e tij duhet paguar 35 milionë euro./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!