Llapjani grushton gruan dhe fëmijët e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Llapjani grushton gruan dhe fëmijët e tij

10:58 | 18 Gusht 2018

Rastet e dhunë në familjet kosovare nuk kanë të ndalur. Çdo ditë në Kosovë raportohet për raste të tillë.

Të premten një rast i dhunës në familje ka ndodhur në Podujevë. Një burrë ka grushtuar bashkëshorten e tij dhe dy djemtë.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!