‘Llukman’ bëhet baba, publikon foton e parë të vajzës së vogël – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

‘Llukman’ bëhet baba, publikon foton e parë të vajzës së vogël

22:35 | 06 Nëntor 2018

Ernest Zymberi, ka kohë që është pjesë e projketve të mëdha të filmit dhe ekranit televiziv.

Por, vëmendje të madhe ai mori me rolin e Llukmanit në serialin komedian

Aktori Llukman Avdili para një muaji u bë baba i një vajze, shkruan lajmi net

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, ai ndau lajmin e gëzueshëm me fansat me ç’rast bëri edhe një dedikim prekës për të bijën.

Ernest Zymberi bëhet baba për herë të parë.

Dhe tani, Ernesti sapo zbuloi pak më shumë nga vajza e tij ku ndau imazhin më të ëmbël që keni parë ndonjëherë.

“Një bebe e bën dashurinë më të fortë, ditët më të shkurtëra, netët më të gjata dhe një shtëpi më të lumtur”, shkruan Zymberi.

Duhet theksuar se, Ernest Zymberi është një prej aktorëve më të dashur të serialit “O Sa Mirë”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!