Llukmani ndryshon pamje, do të befasoheni si po duket – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Llukmani ndryshon pamje, do të befasoheni si po duket

18:22 | 14 Mars 2018

Ernest Zymberi ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e tij, e për t’u dukur më ‘mashkullor’ ai ka lëshuar mjekrën.

Aktori i ‘O sa mirë’ këtë ndryshim nuk ka hezituar ta shpërndajë me ndjekësit e tij këtë ndryshim, përcjell ORAvip.

Ka ndryshuar shumë në pamje me këtë detaj duke na sjellë befasishëm ndryshimin./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi