Lojtarët e Arsenalit nuk po ndalen me gola – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Lojtarët e Arsenalit nuk po ndalen me gola

21:50 | 07 Dhjetor 2017

Arsenali ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Bate Borisovit me anë të Wilsheres (3-0)

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!